Kawalerki dla singli tanieją

Kawalerki dla singli tanieją

Kwestia tego jakie drogie mieszkania są w Warszawie każdy pamięta i zna do dziś. Być może to przeszłość przynajmniej jeżeli chodzi o kawalerki dla singli. W ostatnim czasie ogólnie mieszkania raz tanieją raz drożeją jednak bilans przedstawia nam ogólny spadek ceny mieszkań. Najbardziej spadły ceny kawalerek. Dalej cena zależna jest od tego, gdzie taką kawalerkę chcemy kupić i jak ona ma być nowa. Na dzień dzisiejszy jeżeli chcielibyśmy kupić kawalerkę na Mokotowie musielibyśmy przygotować ok. 300 tysięcy złotych. Być może to nie jest mało, ale i za te 300 tysięcy dziś kupimy kawalerkę o znacznie lepszym standardzie niżeli jeszcze kilka lat temu. Już od kwoty 350 – 400 tysięcy złotych możemy starać się o zakup nowej kawalerki w centrum. Ceny proponowane przez deweloperów nie są tak duże i dziś można rzecz, że są w pełni adekwatne do tego w jakim stanie jest kawalerka i co w sobie ma. Zanotowano również większe zainteresowanie w ostatnim czasie na rynku nieruchomości. Ludzie wrócili więc do faktycznego przymierzania się do zakupu mieszkań co na pewien czas stanęło. No cóż każdy z nas marzy o własnym mieszkaniu wiec może spadek cen jest w pewnym sensie regułą, ponieważ na pewno będzie na to marzenia stać coraz więcej osób. Tak więc Ci co na dzień dzisiejszy szybko szukają mieszkania mogą się cieszyć spadkiem cen, a Ci których jeszcze te ceny nie satysfakcjonują muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Być może za jakichś czas będzie kolejny spadek cen jednak z takimi deklaracjami bym poczekał bo też żaden deweloper nie odda mieszkania za bezcen.