Niskie dochody problem nie na dziś

Niskie dochody problem nie na dziś

W dalszym ciągu problem dotykający ludzi, którzy narzekają na swoje dochody jest aktualny. Miliony ludzi w naszym kraju nie jest zadowolonych ze swoich pensji czemu nie można się dziwić jeżeli słyszymy o tym, że brakuje ludziom, którzy nie mają na utrzymaniu rodzin by spokojnie przeżyć cały miesiąc. Ile tak naprawdę zarabia się średnio w naszym kraju? Ze statystyk wynika, że większość ludzi ma problem z tym by przekroczyć kwotę 1000 zł. To przecież absurd w momencie, gdy życie jest coraz droższe, a gdzie tu mowa o płaceniu czynszu, rachunku za prąd, gaz i wodę. Telefon dziś posiada każdy to również wiąże się z miesięcznym wydatkiem chyba, że telefon służy nam tylko jako lampka i zegarek. Normalne jest również to, że młodzi ludzie chcą jakoś wyglądać i normalne jest, że za swoją wysiłki w pracy chcą sobie raz na jakiś czas kupić coś nowego. Jednak za co mają sobie to kupić jeżeli nie mają pieniędzy na podstawowe rzeczy tj. codzienne zakupy spożywcze. Często słyszy się, że tacy ludzie po opłaceniu wszystkich rachunków nie mają pieniędzy i walczą o przeżycie do kolejnej wypłaty. Jednak to, że nią dostaną nie rozwiązuje problemu, ponieważ opłaty są w każdym miesiącu. Co więc dalej? Po prostu potrzebne są podwyżki tylko szkoda, że widząc takie sytuacje państwo w dalszym ciągu nie zamierza nic z tym robić. To naprawdę smutne, że w Polsce żyje się tak ciężko. To naprawdę przygnębiające i na dłuższą metę wprowadzające ludzi w stałe niezadowolenie i brak pozytywnego myślenia w przyszłość, która z roku na rok maluje się w coraz bardziej czarniejszych barwach.