Skandia polisa inwestycyjna na życie produkty

Skandia polisa inwestycyjna inwestycyjna na życie produkty

Skandia polisa inwestycyjna to nie tylko ubezpieczenie, ale również sposób na zarabianie. Jest to produkt, na który składają się dwa elementy – składka na ubezpieczenie na wypadek śmierci oraz środki przeznaczane za zakup jednostek, które następnie są inwestowane (w fundusze kapitałowe UFK). W drugim przypadku zyski nie są jednak gwarantowane, dlatego ten rodzaj instrumentu jest przez niektórych sceptycznie odbierany.Czy Skania polisa na życie to dobry wybór? Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba przyjrzeć się bliżej usługom oferowanym przez to towarzystwo.Skandia produkty to przede wszystkim fundusze inwestycyjne takie jak np. Noble Funds TFI, Noble Funds SFIO subfundusz Noble Fund Africa czy Skandia Euro Gwarantowany 2026. Czy dzięki nim możemy zarobić? Tak jak w przypadku każdej polisy należy skrupulatnie i dokładnie przeanalizować warunki umowy. Często ubezpieczyciele narzucają mnóstwo kosztów i prowizji o których klient nie jest informowany, choć umowa zawiera te informacje. Bardzo często wielu z nas nie czyta tego co podpisuje i później naraża się na wielkie nieprzyjemności. Aby mieć pewność, że jest do dobre ubezpieczenie na życie należy sprawdzić jego warunki, zakres a także wielkość opłat i wszelkie ukryte prowizje. Pamiętajmy również, że inwestycje zawsze wiążą się z ryzkiem, dlatego zamiast zarobić możemy stracić. Polisa inwestycyjna to jeden z droższych produktów ubezpieczeniowych, dlatego należy dobrze przemyśleć ich zakup.